10 września 2013

Uda się!

Hej! Życie jest pokręcone.. Nie zawsze wszystko układa się po naszej myśli. Warto jednak mieć nadzieję, bo nadzieja potrafi wiele zdziałać! Długo się nie odzywałam, bo po prostu nie starcza mi czasu (szkoła, nauka i inne obowiązki - wiadomo.) Coraz rzadziej przebywam w domu. Oprócz tego zależy mi na tym, aby nadrobić towarzyskie zaległości.
Dziś pisaliśmy test diagnostyczny z biologii. W czwartek - praca klasowa z matematyki. Mamy sporo zadane (m.in. wypracowanie z j.angielskiego, obliczenie zadań z matematyki i zapoznanie się z tematem, którym zajmiemy się na lekcji języka polskiego.) Nauczyciele potrafią dać w kość..  Do liceum mam jak rzut beretem. W piątek wybieram się na mecz siatkówki. Mam nadzieję, że będzie ciekawie.. Lubię sport. Jutro mam lekcje do godz. 14. Proszę, nie gniewajcie się na mnie z powodu długiej nieobecności na blogu. Trzymajcie się, cześć!

4 komentarze:

 1. Ja się nie gniewam, ale tęsknię za Twoimi notkami! :( Ja siatkę KOCHAM <3 na razie nie mogę ćwiczyć na wfie ale siatka jest genialna. Ja też już nad liceum się zastanawiam... przerażają mnie te testy gimnazjalne. Niby to dopiero 2 klasa ale i tak szybko to minie. A TOBIE ŻYCZĘ POWODZENIA! Ja ciągle siedzę w domu, nauka, nauka, nauka, NAUKA. Masakra. Masz rację, nauczyciele po prostu chcą nas wykończyć i tyle.
  maania-blog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Nareszcie notka :D
  Stęskniłam się ;)
  Ja mam jutro do 15.20 -_-
  Zapraszam:

  jak-moja-dusza.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Nikt nie będzie się gniewał :)
  Teraz dużo obowiązków chyba każdemu przyszło. ; )

  http://kalla-kala.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz! Jest mi niezmiernie miło.