19 września 2013

Na poprawę humoru.. sudoku!

Witajcie kochani! Dziś nie wydarzyło się nic specjalnego. Pogoda nadal pozostawia wiele do życzenia. Wczoraj padał deszcz. Jakiś czas temu dostałam książeczkę z sudoku z czterema poziomami trudności. To idealna forma rozrywki, tak uważam. Niby nic szczególnego, a jednak układanka ta jest niezwykle pasjonująca. Przekona się o tym każdy, kto choc raz próbował wypełnić magiczny diagram sudoku. Rozwiązywanie polega na wpisaniu brakujących cyfr w taki sposób, aby w poziomych i pionowych rzędach oraz w każdym małym kwadracie, znalazły się wszystkie cyfry od 1 do 9. Dla chcącego, nic trudnego!
Wczoraj zrobiłam zakupy spożywcze. Od niedawna mam nowy telefon - nokię 500 z ekranem dotykowym. Komórka jest wyposażona w aparat o matrycy pięciu megapikseli. Łatwość obsługi to bardzo mocna strona tego telefonu! Dla tych, którzy zamierzają kupić sobie nowy gadżet - gorąco polecam! Jak narazie jestem z niego zadowolona. W szkole nie dzieje się nic ciekawego. Na przedsiębiorczości o mało co nie zasnęłam.. To tyle na dziś, trzymajcie się! Cześć!

7 komentarzy:

 1. Ciekawa forma kreatywnosci z sudoku :-)

  kajkams.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. ajj, kiedyś uwielbiałam rozwiązywać sudoku, teraz jakoś czasu nie mam na taką rozrywkę ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Też kiedyś miałam fazę na sudoku! Polecam też wykreślanki! <3 ach ta pogoda, BEZ SENSU. zimno, szaro i buro. :(
  maania-blog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. świetna grafika :>
  Ja nie przepadam za sudoku :v
  http://readyforanythingg.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Pogoda niezbyt fajna, rzeczywiście. Ja sobie właśnie leżę w łóżku (mamy piątek <3) o tak :) A co do sudoku t nigdy nie próbowałam, ale może kiedyś się skuszę!

  http://our-womenly-style.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja tam wolę wykreślanki,do sudoku nie mam nerwów ;-)Ja takiej pogody nie lubię dla Mnie cały rok może być lato ale nie upalne....

  OdpowiedzUsuń
 7. Lubię sudoku :) Jak dla mnie jest bardzo łatwe :p
  Ja niedawno kupiłam sobie LG Optimus L5 II
  Zapraszam:

  jak-moja-dusza.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz! Jest mi niezmiernie miło.